Postegro Yerine Gelen Uygulama

Postegro Yerine Gelen Uygulama hangileri? Günümüzde Instagram için sunulan çok sayıda üçüncü parti uygulama vardır. Postegro da bunlardan bir tanesidir. Bahsetmeden önce platformun bunları desteklemediğini bilmeniz gerekir. Dolayısıyla güvenlikleri ve verdikleri hizmetler soru işareti bırakır. Ayrıca çoğu hesabınıza erişim isteği de gerektirir.

YouTube video

Postegro Yerine Gelen Uygulama

Postegro, bilindiği üzere Instagram’da takip edilmeyen gizli hesapların görülmesi için tercih edilir. Böylece tıpkı açık gibi paylaşımları görülebilir. Ancak bu bir zaman sonra kaldırılmış, yerine Lili App getirilmiştir. Ne var ki kısa süre sonra bu da kaldırılmıştır. Eğer bunun yerine nelerin olduğunu düşünüyorsanız, Android için şunlar da yer almaktadır;

 1. Ghostly
 2. Followers+
 3. InsLog Reports
 4. BlindStory
 5. Find My Stalker
 6. Anonymous Story Viewer

Bunların her biri farklı amaçlara yönelik olarak sunulmaktadır.

Postegro Yerine Gelen Uygulama
Postegro Yerine Gelen Uygulama

Postegro Benzeri iOS Uygulamaları

Postegro benzeri iOS uygulama var mı? Bilindiği gibi Android için sunulan uygulamalar iOS için geçerli değildir. İşletim sistemi farklı olduğu için buna uygun olması gerekir.

Bu işletim sistemine sahipseniz ve Postegro benzeri neler olduğunu düşünüyorsanız aralarında şunlar vardır;

 1. Social Ghost
 2. iStory
 3. Profile+
 4. Analyz for Instagram
 5. InstaBusted

Bunların her biri özellik bakımından farklılık gösterir. Dolayısıyla her birini özel şekilde inceleyip neler sunduğunu görmeniz tavsiye edilir. Ancak güvenlik bakımından dikkat etmeniz gerektiği de unutulmamalıdır.

İlginizi Çekebilir;  Whatsapp’ta Müzikli Durum Nasıl Yapılır?

Yoruma kapalı.