WhatsApp Profilime Kim Baktı Ücretsiz

WhatsApp Profilime Kim Baktı Ücretsiz nereden öğrenebilirim? Günümüzde pek çok online mesajlaşma uygulaması yer almaktadır. WhatsApp bunlardan bir tanesi olarak yaygın bir şekilde tercih edilmektedir.

Kullanıcılar uygulamayı yükledikten sonra kendilerine özel profilleri yer almaktadır. Burada fazla bir şey olmasa da insanlar farklı sebeplerden dolayı bakmak isteyebilir. Bu bakımdan pek çok kişi, kimlerin bu ekranı ziyaret ettiğini merak eder.

YouTube video

Ancak bilindiği üzere normal şartlarda uygulama bu bilgiyi paylaşmaz. Dolayısıyla üçüncü parti uygulamalara da dikkat edilmelidir. Buna yönelik hizmet veren aplikasyonlar olsa da WhatsApp’ın bunlara destek vermediği hatırlanmalıdır. Sağladıkları bilgiler bu bakımdan bir soru işareti meydana getirir.

Ayrıca söz konusu aplikasyonların genellikle uygulamanıza erişim izni gerektireceğini de bilmeniz şarttır.

WhatsApp Profilime Kim Baktı Ücretsiz
WhatsApp Profilime Kim Baktı Ücretsiz

WhatsApp Profilime Kim Baktı Ücretsiz Nereden Görebilirim?

WhatsApp profilime kim baktı diyorsanız, dijital ortamlarda pek çok uygulama görebilirsiniz. Whats Tracker da bunlardan bir tanesidir. APK halinde olan dosya indirip kurularak çalışmaktadır. Ardından WhatsApp profiline girmenizin yeterli olduğu söylenmektedir.

Bunun dışında Wrevealer da vardır. Bu da indirilerek çalışan bir aplikasyondur. Ancak Whats Tracker Android için sunulurken bu iOS için geliştirilen bir uygulamadır. Belirtilene gör e24 saat içinde ücretsiz olarak profile girenler görülebilmektedir.

Ancak 1 aylık ücreti 10 Amerikan doları, 6 aylık ücreti 51 Amerikan doları senelik ücreti ise 84 Amerikan dolarıdır.

İlginizi Çekebilir;  Cep Telefonu Ekran Türleri Nelerdir?

Yoruma kapalı.