Whatsapp’ta Müzikli Durum Nasıl Yapılır?

Whatsapp’ta müzikli durum nasıl yapılır sorusu bu alan içerisinde videolarını ya da fotoğraflarını müzikli olarak paylaşmak isteyen kişiler tarafından sık bir biçimde araştırılır. İnsanlar istedikleri durum paylaşımlarını müzikli olarak yapmak istedikleri zaman yapmaları gerekenler aslında son derecede basittir. Whatsapp kullanıcılarının Whatsapp içerisinde müzikli durum paylaşabilmeleri için videolarının sesleri olmalıdır. Eğer videolarının sesleri bulunuyor ise kullanıcılar sorunsuz bir biçimde müzikli olarak durum paylaşabilirler.

Whatsapp uygulaması içerisinde durum paylaşımlarına müzik eklemek söz konusu değildir. Bunun için de kullanıcıların paylaşmak istedikleri videoları sesli olarak paylaşmaları gerekir. Farklı uygulamalardan video kaydederken müzik olmasına dikkat eden kullanıcılar, müzikli videolarını ya da resimlerini bu alan içerisinden sorunsuz bir biçime paylaşabilirler. Ancak bu alan üzerinden video ya da resimlere müzik ekleyemezler.

İnstagram’da Müzikli Hikaye Whatsapp’ta Nasıl Paylaşılır?

İnstagram’da müzikli hikayeyi Whatsapp’ta paylaşmak isteyen kişiler genel anlamda bu konuda sorun yaşarlar. Çünkü İnstagram üzerinden hikayeyi kaydet seçeneğine tıkladıkları zaman hikayelerin seslerini kaydedemezler. Whatsapp uygulamasında da müzik ekleme seçeneği bulunmaz. Bu durum karşısında da kullanıcılar Whatsapp durum eklerken nasıl müzik ekleyeceklerini bilemezler.

Kullanıcılar böyle bir durumla karşı karşıya kaldıkları zaman yapabilecekleri bir çözüm önerisi bulunur. Bunun için yapılması gerekenler ise şu şekilde sıralanır;

  1. Cihazın ekran kaydetme alanını açmak
  2. Hoparlörü son ses açarak İnstagram hikayeyi açmak ve hikayenin kaydolmasını sağlamak
  3. Gerekli kesme ve düzenleme işlemleri ardından videoyu Whatsapp’ta paylaşmak

Bu adımları uygulayan kişiler, İnstagram hikayelerini sesli olarak Whatsapp üzerinden de paylaşabilirler. Başka türlü müzikli olarak hikayeleri paylaşmaları mümkün değildir.

Whatsapp Müzik Paylaşma Programı

Whatsapp müzik paylaşma programı da durumlarına müzik eklemek isteyen kişilerin araştırdıkları konular arasında yer alır. İnsanlar bunun için video ya da resimlerine başka mecralar içerisinden müzik ekleyebilirler. Böylelikle de galerileri içerisinde istedikleri videoların istedikleri müzikler ile kayıtları bulunur. Bu kaydı elde ederek paylaşım yapılması halinde Whatsapp içerisine müzikli video paylaşmak mümkündür. Böylelikle de insanlar istedikleri gibi müzikli videolar paylaşabilirler.

İlginizi Çekebilir;  Xiaomi Ekran Yansıtma

Yoruma kapalı.