İnternetsiz Radyo Dinleme Programı İndir

İnternetsiz Radyo Dinleme Programı İndir – Akıllı telefonlara şarkı yüklemek her ne kadar kolay olsa da insanlar kısa süre listelerinden sıkılabilir. Buna bir çözüm arayanlar radyo uygulamalarını sıklıkla değerlendirir. Böylece farklı içeriklere rahatça ulaşmak ve dinlemek mümkündür.

YouTube video

Ancak bunlar genelde internet gerektirir. Dolayısıyla aktif bağlantı bulunmuyorsa yararlanmak imkansızdır. Buna bir çözüm olarak ne yapılabileceğini düşünüyorsanız,

  1. MyTunner Radio,
  2. İHeartRadio,

Uygulamalarını denemeniz mümkündür. İkisi de farklı olduğu için inceleyebilir, size uygun olanları bulabilirsini.

İnternetsiz Radyo Dinleme Programı İndir: MyTunner Radio

MyTunner Radio, FM radyo internetsiz için denenebilecek programlardan biridir. 120 farklı ülke olup her birinde gezinmeyi mümkün üzerindedir. Toplamda 30 bin üzeri kanalı yer almaktadır. Dolayısıyla içerik bakımından oldukça zengindir.

Uygulamayı kullanmak oldukça kolaydır. Ayrıca beğendiğiniz bir şarkıyı kayıt etme imkanı da vardır. Bu yönleri ile oldukça pratik çözümler teklif etmektedir.

İnternetsiz Radyo Dinleme Programı İndir
İnternetsiz Radyo Dinleme Programı İndir

İnternetsiz Radyo Dinleme Programı İndir: İHeartRadio

Eğer iOS işletim sistemi kullanıyorsanız, MyTunner Radio size işlevsiz gelir. Çünkü burada çalıştıramayacağınız için yararlanılamaz.

Bu duruma bir çözüm arıyorsanız, iHearthRadio seçeneğini düşünmeniz mümkündür. İçerisinde 800 üzeri radyo vardır. Her birini inceleyebilir, aralarından size en uygun olanlarını tercih edebilirsiniz. Bunlarla sınırlı kalmadan beğendiğiniz şarkıları ya da radyoları favori yapmanıza da imkan sunar.

Bu sayede nerede isterseniz orada dinleme olanağınız vardır. Her ikisini de inceleyebilir, aralarından herhangi birini seçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;  Whatsapp Durum Gizlendiğini Nasıl Anlarım?

Yoruma kapalı.