9520’ye Mesaj Gitmiyor

9520’ye Mesaj Gitmiyor9520 şifre göndermiyor nasıl çözülür? Bu uygulama Türk Telekom’a bağlı bir SMS servisi olarak hizmet vermektedir. Buraya mesaj attıktan sonra, mobil hatlar için tek kullanımlık parola alınabilir. Ardından bununla herhangi bir Türk Telekom bireysel internet şubesine gidebilirsiniz.

Ardından her paket ayarınızı ve paketlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Her ne kadar pratik bir yapısı olsa da gönderilememesi halinde insanlar doğal olarak paniğe kapılır. Ancak bunun çözümü oldukça kolaydır.

YouTube video

Öncelikle tipik olarak telefonunun çektiğine emin olunmalıdır. Çünkü çekmiyorsa mesaj da doğal olarak gitmez. Bu konuda problem yoksa farklı çözümler denenebilir.

9520’ye Mesaj Gitmiyor Durumu Nasıl Çözülür?

9520 şifre göndermiyor diyorsanız, öncelikle SMS ve MMS ayarlarının doğru olduğundan emin olunmalıdır. Çünkü herhangi bir problem varsa herhangi bir mesaj atılması da imkansız hale gelir.

Eğer mesaj ayarlarında bir problem yer almıyorsa, yazdığınız mesaja dikkat etmeniz gerekir. Örneğin 0’ın yanında veya 9’un sol tarafına bir boşluk atarsanız hatalı olarak görecek, böylece mesajın gönderilmemesine neden olacaktır.

9520’ye Mesaj Gitmiyor
9520’ye Mesaj Gitmiyor

Burada da bir sorun yoksa son olarak içerik kontrol edilmelidir. 9520 şifre göndermiyor diyorsanız, tüm bunlara dikkat edilmelidir. Ayrıca hattınız çok yeniyse, mesaj atılamayacağını da bilmeniz gerekir. Telefon belliği doluysa da aynı şekilde mesaj gönderme sorunları yaşanabilir.

Tüm bunları uygulamanıza rağmen hata devam ediyorsa, Türk Telekom şubesine gidere yardım istemeniz de mümkündür.

İlginizi Çekebilir;  Opera Gizlilik Modu

Yoruma kapalı.