7000’e Mesaj Atamıyorum

7000’e mesaj atamıyorum ne yapabilirim? Bu servis bilindiği üzere Vodafone Online Self Servisi’dir. Bu çerçevede pek çok hizmetten kolay bir şekilde yararlanılabilmektedir. Kullanıcı adı telefon numarası, şifre ise tek kullanımlı bir paroladır.

YouTube video

SMS atılırken söz konusu parolanızı S yazarak 7000’e yollamanız yeterlidir. Böylece anında çözüm bulmanız mümkündür.

Her ne kadar tüm işlemler böylece pratik olsa da bazı kişiler giremediklerini söyleyebilir. Bunun için ilk olarak telefonun çekip çekmediği kontrol edilmelidir. Eğer şebekeniz o esnada yoksa mesaj atmak ve almak imkansızdır.

Şebeke durumunu çözdükten sonra kontrol ederseniz, durumu anında teyit edebilirsiniz.

Mesaj Ayarlarını Kontrol Etme

7000’e mesaj atamıyorum ne yapabilirim diyorsanız ve şebeke problemi yoksa, mesaj ayarlarını incelemeniz önerilir. Çünkü bu ayarlar değişmişse mesaj alsanız bile yollamanız imkansızdır. Eğer ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız teknik servise giderek durumu anlatabilir, çözüm talebinde anında bulunabilirsiniz.

7000’e Mesaj Atamıyorum
7000’e Mesaj Atamıyorum

Mesajı Kontrol Etme

Şebeke sorunu yoksa ya da başka yerlere mesaj atabiliyorsanız, bu durum mesaj attığınız yeri hatalı girdiğinizi gösterebilir. 7000’e mesaj atamıyorum ne yapabilirim diyorsanız, numara yazdığınız yere bakılmalıdır.

Örneğin 7000 numarasının herhangi bir rakamında önce ya da sonra boşluk bırakırsanız, mesajınız doğal olarak gitmeyebilir. Eğer bunu silerseniz durum kendiliğinden çözülebilir. Ek olarak mesaj içeriğini yanlış girmişseniz de istediğiniz sonuçlar elde edilemeyebilir.

Tüm bunları denemenize rağmen çözüm bulamamışsanız, Vodafone bayisine giderek yardım alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;  Xiaomi Kamera Ayarları

Yoruma kapalı.