Xiaomi Wifi Pro Kurulum

Xiaomi Wifi Pro Kurulum, kablosuz modemin kullanıldığı alandaki modeme uzak yerlerde modemin yetersiz kalması sebebiyle yaşanan zayıf bağlantı ve kopma sorunlarını ortadan kaldırmaya yarayan bir sinyal güçlendirici olarak, sıkça tercih edilen etkili bir üründür.

YouTube video
Xiaomi Wifi Pro Kurulum

Xiaomi Wifi Pro Kurulum

Bu ürüne sahip olan ve bulunduğu alanda Xiaomi Wifi Pro kurulum aşamalarını gerçekleştirerek cihazı kullanmaya başlamak isteyen kişilerin kurulum aşamasında şu adımları yerine getirmesi gerekmektedir;

  • İlk olarak modeminize yakın bir yerde cihazı prize takın ve ışıkların yanmasını bekleyin.
  • Ardından telefonunuza Mi Home uygulamasını indirin ve eğer üye değilseniz üye olarak hemen ardından oturum açın.
  • Daha sonra uygulama içerisinde açılan ekranda yer alan “Cihaz Ekle” seçeneğine dokunarak, cihazlar kısmında sahip olduğunuz Xiaomi Wifi Pro cihazını bulun ve seçin.
  • Cihazı seçtikten sonra sizlerden sinyal güçlendirmek istediğiniz kablosuz ağı seçmeniz istenecektir. Bu ekranda kablosuz ağınızı seçin ve ardından ağ şifrenizi de girerek ağınızı sisteme bağlayın.
  • Bu işlemin ardından cihazınızın ayarlanmasını bekleyin ve hemen ardından uygulamada açılacak konum ekranı üzerinden bulunduğunuz konuma uygun olarak “ev” veya “ofis” seçeneğini seçin.
  • Uygulamada tüm işlemleri gerçekleştirdikten sonra Xiaomi Wifi Pro cihazınızın üzerindeki LED ışık maviye dönecektir.

Bu adımlar ile çok kolay bir şekilde ve kısa bir sürede kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Xiaomi Wifi Pro Kurulum

Xiaomi Wifi Pro Kurulum Sorunu

Bazı kişiler, Xiaomi Wifi Pro kurulum sorunu ile karşı karşıya kalabilmektedir. Tüm adımların doğru olarak gerçekleştirilmemesi veya cihaz kaynaklı bir sorun sebebiyle cihazınızda kurulumun tamamlandığına dair mavi ışık yanmıyor ise cihazınızın üzerinde yer alan reset düğmesine 10 saniye kadar basılı tutup cihazı resetleyerek kurulumu tekrar gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;  Merkezi Sistem Uydu Diseqc Ayarları

Yoruma kapalı.