Chrome Video İndirme Programsız

Chrome Video İndirme Programsız işlemi için program kullanmadan yapabileceğiniz birkaç yöntem bulunmaktadır. Aşağıda yer alan Chrome Video İndirme Programsız yöntemlerini uygulayarak kısa sürede amacınıza ulaşabilirsiniz.

Chrome Video İndirme Programsız Nasıl Yapılır?

Chrome Video İndirme Programsız olarak yapabileceğiniz birkaç yöntem mevcuttur. Bunlar arasında online video indirme siteleri, Chrome video downloader eklentileri ve tarayıcı içi video indirme seçenekleri bulunmaktadır. Bu yöntemleri kullanarak istediğiniz videoları kolayca indirebilirsiniz.

Chrome Video İndirme Programsız
Chrome Video İndirme Programsız

Online Video İndirme Siteleri

Chrome tarayıcınızda videoyu izlediğiniz sayfanın adres çubuğunda yer alan “https://” kısmının önüne “ss” ekleyerek videoyu indirebilirsiniz. Örneğin, videoyu izlediğiniz sayfanın adresi “https://www.youtube.com/watch?v=abcdef” ise, bu adresi “https://www.ssyoutube.com/watch?v=abcdef” şeklinde değiştirerek videoyu indirebilirsiniz. Bu şekilde birçok online video indirme sitesi mevcuttur. Bunların arasında en popüler olanları şunlardır:

SaveFrom.net

Bu siteye video URL’sini yapıştırarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

OnlineVideoConverter.com

Bu siteye video URL’sini yapıştırarak istediğiniz formatta indirme yapabilirsiniz.

Y2Mate.com

Bu site, YouTube videolarını MP4, 3GP, WEBM ve MP3 formatlarında indirme olanağı sağlar.

Chrome Video Downloader Eklentileri

Chrome tarayıcınıza video indirme eklentileri ekleyerek video indirme işlemini kolayca yapabilirsiniz. Bu eklentilerin birçoğu ücretsizdir ve kullanımı oldukça kolaydır. İşte size bazı popüler Chrome video indirme eklentileri:

Video Downloader Plus

Bu eklenti, YouTube, Vimeo ve Facebook gibi sitelerdeki videoları indirme olanağı sağlar.

Video DownloadHelper

Bu eklenti, YouTube, Vimeo, DailyMotion, Facebook, Twitter ve diğer birçok sitedeki videoları indirme olanağı sağlar.

Flash Video Downloader

Bu eklenti, YouTube, Facebook, Vimeo ve diğer birçok sitedeki videoları indirme olanağı sağlar.

İlginizi Çekebilir;  Postegro Yerine Gelen Uygulama

Chrome Video İndirme Programsız
Chrome Video İndirme Programsız

Tarayıcı İçi Video İndirme Seçenekleri

Bazı web siteleri, videoyu indirme seçeneği sunarlar. Bu durumda videoyu izlediğiniz sayfada indirme seçeneğini arayabilirsiniz. Ayrıca, Chrome tarayıcısının video indirme özelliğini kullanarak da video indirebilirsiniz. Videoyu izlediğiniz sayfada sağ tıklayarak “Videoyu Kaydet” seçeneğini seçerek videoyu indirebilirsiniz.

Ayrıca, video indirme işlemi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar da bulunmaktadır. İndirdiğiniz videoların telif haklarına sahip olup olmadığına dikkat etmeniz, sadece izinli videoları indirmeniz önemlidir. Ayrıca, bazı video indirme siteleri ve eklentileri kötü amaçlı yazılım veya virüs içerebileceğinden dolayı, güvenilir kaynaklardan indirme yapmanız önerilir. Bu şekilde güvenli bir şekilde video indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yoruma kapalı.