Clash Of Clans 11 Seviye Köy Düzeni

Clash Of Clans 11 Seviye Köy Düzeni ile güçlü ve otoriter bir köye sahip olmanız mümkündür. Kaynaklarınızı güvenli şekilde saklayabileceğiniz bu köy düzeni aynı zamanda birlikleriniz için da oldukça avantajlı olacaktır. Peki, Clash Of Clans 11 Seviye Köy Düzeni nasıl olmalı?

Aşağıda yer alan Clash Of Clans 11 Seviye Köy Düzeni videosuna göz atarak fikir edinebilirsiniz.

YouTube video

Clash Of Clans 11 Seviye Köy Düzeni Nasıl Olmalı?

Eğer güçlü bir köye sahip olmak istiyorsanız, sizin için sıraladığımız önerilere mutlaka uymanızı tavsiye ederiz.

Clash Of Clans 11 Seviye Köy Düzeni
Clash Of Clans 11 Seviye Köy Düzeni

Clash of Clans 11. seviye köy düzeni öncelikle savunma stratejisine dayalı olmalıdır. Aşağıdaki adımlar sizlere yardımcı olabilir:

  1. Merkezi Bina: Merkezi bina 11. seviyeye ulaştığında en öncelikli bina olduğundan, köyün tam ortasında bulunmalı ve tüm binaların etrafına güçlü bir şekilde yerleştirilmelidir.
  2. Savunma Binaları: Tüm savunma binaları (kule, makinalı tüfek, katliam topu, güç merkezi vb.) köyün dışına yerleştirilmeli ve merkezi bina etrafına güçlü bir şekilde yerleştirilmelidir.
  3. Kaynak Binaları: Kaynak binaları (maden, tahıl ambarı, elmas deposu vb.) köyün içinde bulunmalı ve savunma binalarının etrafında yerleştirilmelidir.
  4. Oyun Alanı: Köy içindeki oyun alanı ve ticaret merkezi, kaynak binalarının yakınında bulunmalıdır.
  5. Duvarlar: Köy içindeki tüm binaların etrafına duvar çevirmelisiniz ve güçlü bir şekilde koruyucu bir rol oynayacak şekilde düzenlemelisiniz.

Bu adımlar size rehberlik edebilir ve 11. seviye köy düzeninizi güçlendirebilir. Ayrıca, stratejinize göre bazı değişiklikler yapmanız da mümkündür.

Clash Of Clans 9 Seviye Köy Düzeni yazımız da ilginizi çekebilir.

İlginizi Çekebilir;  Fifa 19 Sistem Gereksinimleri

Yoruma kapalı.