İphone da Wifi Şifresi Görme

İphone cihazlarınızda Wifi şifresi aktif halde olmayabilir. Bu nedenle Wifi üzerinden internet kullanımı yapmanız ne yazık ki mümkün olmayacaktır. Bu nedenle İphone kullanıcılarında İphone da wifi şifresi görme için nasıl bir yol izlemesi gerektiği konusunda bir bilgiye sahip olmaları gerekmektedir. İphone wifi şifresini görerek hem kendiniz diğer cihazlarla bağlanma hem de misafirlerinizle paylaşma yapmak istiyor olabilirsiniz. Doğal olarak böyle bir eylem içerisinde yer almak isteyenlerinde çok kolay şekilde Wifi şifresini görebileceklerini belirtmeliyiz. Wifi şifre görerek istediğiniz kişiler ile paylaşabileceksiniz.

İphone da Wifi Şifresi Görme
İphone da Wifi Şifresi Görme

Wifi şifresi görme oldukça kolay olurken sadece birkaç adımla şifrenizi görebi,lir ve dilerseniz arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Hemen İphone Wifi şifresi görüntüleme için ne yapılması gerektiğini öğrenmek istiyorsanız işte ayrıntılar.

İphone Wifi Şifresi Öğrenme

İphone Wifi şifresi öğrenme için hemen Ayarlar bölümüne giriş yapabilirsiniz. Cihazınız Wifi ağına bağlı olduğu esnada Wifi ağının yanında ‘’İ’’ ikonu olduğunu da fark edebilirsiniz. Bu bölüme gelerek yönetici yazan kısma parmağınızla uzun süre basılı tutmanız gerekiyor. Uzun süre basılı tuttuktan sonra kopyala yapmanız ve Safari kısmına yapıştırmış olduğunuz internetin ara yüzüne de kolay şekilde ulaşmış olacaksınız.

Safari kısmına yapıştırma yaparken burada İphone kullanıcıların mutlaka modemin adı ve şifresini biliyor olması önemlidir. Tüm bu adımların sonrasında kablosuz ağ ile kullanıcı adı ve şifresi oluşturulmuş olduğunu fark edeceksiniz. Bu bölüme geldiğiniz zaman İphone Wifi şifresini öğrenmiş olacaksınız.

Wifi Şifresini Nereden Görebilirim?

Wifi, modem üzerinden birçok cihazda internet paylaşımı etkin hale getirmek açısından önemlidir. Cep telefonlarınızda Wifi üzerinden internet bağlantısı kurmak istiyor olabilirsiniz. Tabi ki böyle anlarda en çok önemli olacak faktörlerden biri de wifi şifresini nereden görebilirim sorusuna mutlaka bir cevap aranmaya çalışılması olacaktır. Eğer Wifi şifresini görüntülemek istiyorsanız o zaman wifi çift tıkladıktan sonra kablosuz özelliklerine göz atın. Güvenlik ve hemen ardından karakterleri göster yaparak wifi şifresini dakikalar içerisinde kolay şekilde öğrenme şansına sahip olursunuz. Böylelikle cihazlarınızda etkin hale getirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;  Ethernet Geçerli Bir İp Yapılandırmasına Sahip Değil

Yoruma kapalı.