Yasaklı Sitelere Giriş Sitesi

Yasaklı Sitelere Giriş Sitesi – Ülkemizde zaman zaman çeşitli sebeplerle internette bulunan bazı sitelere erişim kapatılmakta ve bu sitelere kullanıcılar tarafından giriş yapılamamaktadır. Erişime kapatılan sitelerden bazıları birçok kişi tarafından sıkça kullanılan internet siteleri de olabilmektedir.

YouTube video

Bu nedenle kişiler erişim engeli bulunan sitelere giriş yapmanın yollarını araştırmaktadır. Genel olarak yasaklı sitelere giriş VPN ile yapılsa da bazı farklı yöntemler de bulunmaktadır. Yasaklı sitelere giriş sitesi olarak öne çıkan bir başka sitede Proxy ayarlı sitelerdir.

Yasaklı sitelere giriş tüneli olarak kullanılabilen Proxy siteleri ile kullanıcılar kolaylıkla erişmeye çalıştıkları internet sitesini açabilmektedir. Proxy siteleri kullanılarak yapılan yasaklı sitelere giriş mobil olarak da çalışmaktadır.

Günümüzde Proxy ayarlı olan ve yasaklı sitelere giriş yapabilen birçok farklı site bulunmaktadır. Bu siteler şu şekilde sıralanabilir;

  • Zenmate
  • Whoer Web Proxy
  • Gir İm
  • Croxy Proxy
  • Hide Me
  • Tor Browser
  • Hotspot Shield VPN
  • Dot VPN
  • Hideman VPN

Programsız Yasaklı Sitelere Girmek

Günümüzde pek çok kişinin üye olduğu ünlü sosyal medya sitelerine bile zaman zaman erişim engeli getirilmektedir. Bu sebeple de kullanıcılar yaşadıkları mağduriyeti çeşitli yollar arayarak gidermeye çalışmaktadır.

Kullanıcıların genel olarak başvurdukları ilk yöntem VPN seçenekleridir. Ancak VPN seçenekleri de bazı durumlarda çok işlevsel olmamaktadır. Bu sebeple kullanıcılar farklı alternatifleri merak etmektedir.

Proxy ayarlı siteler dışında kullanıcıların deneyebileceği bir diğer yöntem ise tarayıcılarına çeşitli eklentiler eklemektir. Kişiler tarayıcılarına ekledikleri eklenti sayesinde kolaylıkla girmek istedikleri yasaklı siteye giriş yapabilmektedir.

Ancak bazı kişiler bilgisayarlarına ya da tarayıcılarına bu tür programlar yüklemek istememekte ve virüs gibi kötü yazılımlardan korunmaya çalışmaktadır. Bu sebeple de bu kullanıcılar programsız yasaklı sitelere girmek konusunda arayış içerisindedir.

İlginizi Çekebilir;  Tivibu Kumanda Çalışmıyor

Pek çok kişinin bilmediği ancak programsız olarak yasaklı sitelere giriş yapılabilen bir yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemi kullanmak için kişilerin yapması gereken tek şey tarayıcılarını kullanarak Google Çeviri sayfasını açmaktır.

Daha sonra çeviri için bırakılan boş yere giriş yapılmak istenen yasaklı sitenin url adresi yazılmalıdır. Sağ tarafta çıkan linke tıkladığınızda bu link üzerinden istediğiniz yasaklı siteye giriş yapmanız sağlanmaktadır.

Yoruma kapalı.