Xiami VPN Ekleme

Xiami VPN ekleme için çok fazla soru sorulmaktadır ve sizlere şimdi bu işin nasıl en kolay şekilde yapılabileceğini anlatacağız. Bu noktada izlemeniz gereken bir yol vardır ve bu yol için sizlere şöyle bir yönlendirme yapabiliriz;

  •  Cep telefonunuzun ya da tabletinizin ayarlar bölümüne giriş yapın
  • Bağlantı ayarları bölümüne girerek bağlantı seçenekleri sekmesinden VPN aktifleştirme düğmesine dokunun (bağlantı ayarlarını bulamıyorsanız direkt olarak arama sekmesinden de VPN yazarak bulabilirsiniz)
  •  VPN sağlayıcısı üzerinde geçen bütün bilgileri sisteme aktarın
  •  Seçmek istediğiniz protokolü aktive edin
  •  Kaydet tuşuna basarak bütün işlemi tamamlayın
Xiami VPN Ekleme
Xiami VPN Ekleme

 VPN Açarsak Ne Olur?

 VPN açarsak ne olur konusu ile ilgili olarak ilk başta verebileceğimiz cevap çevrimiçi bir şifreleme sisteminin son derece güçlü bir şekilde kullanılması diyebiliriz. Anonim bir bağlantı kurmak ve size özel ağ oluşturmak anlamına gelen bu işlem her zaman için güvenliğinizi arttıracaktır.

 IP adresini maskelemek bu sayede mümkün olacağı için istediğiniz gibi istediğiniz siteye giriş yapma özgürlüğüne de sahip olabilirsiniz. Böylece güvenli bir internet kullanımı keyfi sürerken aynı zamanda bir takım farklı ülkelerin DNS ayarlarına da girebilirsiniz. Zira istediğiniz sitelere ulaşmanız da bu şekilde gerçekleşecektir.

 VPN İndirmek Suç Mu?

 VPN indirmek suç mu? Gibi bir sorunun da bu konuda akılları kurcaladığını görmekteyiz. Doğrusunu söylemek gerekirse ilk başta bakıldığı zaman bu bir suçmuş gibi göze görünebilir ya da yanlış bir şey yapıyormuş gibi bir izlenim oluşmasına sebep olabilir. Bunun sebebi ise genel olarak bir ayar değiştirip farklı ülkelerin denese sistemleri ile yasaklı sitelere girmek oluyor. Yani bu noktada bir kural ihlalinden söz etmiş gibi oluyoruz ama aslında yapılan iş hiçbir şekilde suç değil.

İlginizi Çekebilir;  Zyxel Modem Kurulumu

 Bu noktada bir açıklama daha yapmak gerekirse bu işin suç denilebilecek boyutu yapılacak olan eylemlerle belirlenir diyebiliriz. Konuya biraz daha açıklık getirmek gerekirse Eğer ki DNS ayarlarını değiştirip VPN yükleyerek bir Bilişim suçu işlerseniz bu durumda tabii ki de VPN indirmek dolaylı olarak suç sayılacaktır. Bu sebepten dolayı da VPN indirerek herhangi bir bilişim suçu işlemeden normal bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Yoruma kapalı.