Whatsapp Aero Nasıl İndirilir?

Whatsapp Aero nasıl indirilir sorusu, Whatsapp uygulamasını bu uygulama ile birlikte kullanmak isteyen pek çok kişi tarafından araştırılır. Bu uygulamayı indirmek ve kullanmak isteyen kişilerin yapmaları gereken işlemler bir hayli basittir. Bunun için ilk olarak kullanıcıların Whatsap Aero apk versiyonunu bulmaları gerekir. Çünkü bu uygulama başka versiyonlar üzerinden indirilerek kullanılamaz.

Kullanıcılar, Whatsapp Aero ile birlikte bu uygulamayı kullanmak istedikleri zaman öncelikli olarak Whatsapp Aero indirmeleri gerekir. Bunun için uygulamaları gereken adımlar ise şu şekilde sıralanır;

 1. Whatsap Aero apk versiyonunu bulmak
 2. İndirme butonuna tıklayarak uygulamanın inmesini sağlamak
 3. Kurulum dosyasını istenilen cihaza indirmek
 4. Basit yönlendirmeleri yerine getirerek kurulum aşamalarını tamamlamak

Bu kadar basit olan adımları eksiksiz ve doğru biçimde yerine getiren herkes söz konusu olan uygulamayı kullanabilir. Böylelikle de Whatsapp uygulamasını kullanırken daha iyi bir kullanım deneyimi elde edebilirler.

Whatsapp Aero Apk Nedir?

Pek çok Whatsapp kullanıcısı, Whatsapp Aero nedir sorusunun yanıtını merak eder. Söz konusu uygulama Whatsapp için hazırlanan bir üçüncü parti uygulamasıdır. Bu uygulamanın çeşitli özellikleri bulunur. Bu özellikler ise genel anlamda şu şekilde sıralanır;

 1. Pek çok farklı tema seçeneği
 2. Silinen mesajları görebilme
 3. Silinen hikayeleri görebilme
 4. Kimin ne zaman çevrimiçi olduğuna bakabilme
 5. Kondu, kaydediyor, yazıyor ve çevrimiçi gibi bilgileri gizleyebilme
 6. Profili ziyaret edenleri görebilme
 7. Resim ve videolar içerisinde yer alan gönderme sayısını bulabilme…

Tüm bu özellikler ve çok daha fazlasından faydalanmak isteyen kişiler söz konusu uygulamayı sıklıkla indirerek kullanmaya devam ederler. Böylelikle de Whatsapp uygulamasını daha farklı şekilde deneyimleyebilirler.

Whatsapp Aero Güvenli midir?

Bu uygulamayı kullanmak isteyen kişilerin en çok merak ettikleri konulardan birisi de Whatsapp Aero güvenli mi sorusudur. Söz konusu olan uygulama için güvenli ya da değil demek pek de doğru değildir. Ancak bu uygulama, kullanıcıların Whatsapp ile alakalı olan tüm bilgilerine erişebilir. Bu nedenle de pek çok kişi tarafından güvenli bulunmayan bir uygulamadır.

İlginizi Çekebilir;  Xbox Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Yoruma kapalı.