Toplu Mesaj Gönderme Programı

Toplu mesaj gönderme programı pek çok kişi tarafından araştırılır. Çok fazla zahmet etmeden toplu olarak gönderilecek olan mesajları göndermek isteyen kişiler belirli programlardan faydalanabilirler. Söz konusu olan programlardan faydalanmaları ile birlikte büyük bir kolaylık elde ederler.  Kullanıcılar, bilgisayarları üzerinden oldukça kolay bir biçimde toplu mesaj gönderme imkanlarından faydalanabilirler. Bunun için pek çok farklı program bulunur.

Toplu olarak seçtikleri kişilere mesaj göndermek isteyen kişilerin öncelikli olarak kendilerine bir program seçmeleri gerekir. Seçtikleri programlar üzerimden sadece birkaç dakika içerisinde pek çok kişiye aynı anda mesaj gönderebilirler. Genel olarak duyurular ve reklam için kullanılan bu programlar, pek çok işletme ve kurumun vazgeçilmezleri arasında yer alır.

Toplu Mesaj Gönderme Nasıl Yapılır?

Toplu mesaj gönderme nasıl yapılır sorusu da bu kapsamda en çok araştırılan ve merak edilen detaylar arasında yer alır. İnsanlar mesajlarını toplu olarak göndermek istedikleri zaman mesajları nereden gönderecekleri ve mesaj gönderme amaçları önemlidir.

Eğer insanlar bayram ve öze gün gibi anlar için kişilerine toplu olarak mesaj göndermek isterler ise bunun için yapmaları gereken çok basittir. Toplu mesaj alanına gelen kullanıcılar, bu alandan mesaj göndermek istedikleri kişileri seçebilirler. Seçimlerini yapmalarının ardından istedikleri mesajları bu listeden bulunan kişilere tek bir seferde gönderebilirler.

Eğer kişiler belirli bir firma ya da kurum için SMS mesajlarını toplu olarak göndermek isterler ise bunun için program kullanmaları gerekir. İstedikleri mesajları yazarak program üzerinden etkileşimleri olan kişilere ve ilgili kişilere mesajlarını iletebilirler. Böylelikle de teker teker uğraşarak zaman kaybetmelerine gerek kalmaz.

1 Milyon SMS Kaç TL?

Toplu olarak SMS göndermek isteyen kişiler 1 milyon SMS kaç TL sorusunun yanıtını da sıklıkla araştırırlar. Gönderilen SMS’ler için farklı fiyat tarifeleri uygulanır. Bu kapsamda gönderilecek olan toplu SMS ücretleri ise ortalama olarak şu şekilde sıralanır;

  • 1.000 80 TL
  • 5.000 355 TL
  • 10.000 670 TL
  • 25.000 1570 TL
  • 50.000 3100 TL
  • 100.000 5.250 TL
  • 250.000 12.000 TL
  • 500.000 22.150 TL
  • 2.000.000 80.500 TL
İlginizi Çekebilir;  Trendyol Uygulaması Açılmıyor

Yoruma kapalı.