Postegro Yerine Gelen Uygulama

Postegro yerine gelen uygulama pek çok Postegro kullanıcısının merak ettikleri konular arasındadır. İnstagram için üçüncü taraflarca hazırlanan Postegro uygulamasına kullanıcıların erişimleri kısıtlanmıştır. Bu durum karşısında ise uygulamayı hala kullanmaya devam etmek isteyen kişiler, bu uygulama yerine hangi uygulamayı kullanabilecekleri konusunu merak ederler.

Postegro uygulaması için erişim kısıtlaması gelmiş olsa bile kullanıcılar bu uygulamanın farklı versiyonlarını kullanabilirler. Bunun için kullanıcıların kullanabilecekleri pek çok farklı uygulama bulunur. Bunlardan bazıları ise şu şekilde sıralanır;

  1. Social Ghost
  2. Istory
  3. Profile+
  4. Analyz For Instagram
  5. InstaBusted
  6. Postegro Lili

Bu uygulamalara giriş yapan kullanıcılar, merak ettikleri gizli hesapları sorunsuz bir biçimde görüntüleyebilirler. Böylelikle de İnstagram içerisinde merak ettikleri gizli hesaplara bakma imkanına sahip olurlar.

Postegro Telefona Zarar Verir mi?

Postegro telefona zarar verir mi sorusu bu uygulamayı kullanmak isteyen kişilerin araştırdıkları ve merak ettikleri sorular arasında yer alır.  Bu konu hakkında siber güvenlik uzmanları tarafından yapılan belirli açıklamalar bulunur. Bu açıklamalar kapsamında söz konusu olan uygulamanın bir siber tehdit olduğu belirtilir. Belirtilen uygulama ile birlikte insanların kendi açıklarını kendileri bu uygulama ile bıraktıkları belirtilir. Tüm bu sebepler dikkate alındığı zaman insanlar bu uygulamayı kullanırken birkaç sefer düşünmeleri gerekir. Uygulamayı kullanmaları durumunda meydana gelebilecek olan açıkları da göze almalarına fayda bulunur. Bu nedenle de söz konusu uygulama, güvenlik açığı nedeni ile pek çok kişi tarafından tercih edilmez.

Postegro’ya Ne Oldu?

Birçok kişi tarafından İnstagram’da ki gizli hesapları takip etmeden görmek adına kullanılan Postegro uygulaması artık kullanılmaz oldu. Bu noktada insanlar Postegro’ya ne oldu sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Söz konusu olan uygulama, güvenlik açıkları nedeni ile pek çok alandan kaldırıldı. Hala bu uygulamayı kullanmaya devam etmek isteyen kişilerin ise uygulamanın apk versiyonunu indirmeleri gerekir. Kullanıcılar, bu uygulamanın apk versiyonunu indirerek girişlerini gerçekleştirdikleri zaman söz konusu olan uygulamayı kullanmaya devam edebilirler. Böylelikle de İnstagram içerisinde gizli hesapları takip etmeden görüntüleme imkanı elde ederler.

İlginizi Çekebilir;  WhatsApp Uçtan Uca Şifreleme Nedir?

Yoruma kapalı.