Nulls Brawl Nasıl İndirilir?

Nulls Brawl Nasıl İndirilir? Nulls Brawl, günümüzde en çok oynanan mobil oyunlardan bir tanesidir. 2017 senesinde SuperCell tarafından geliştirilmiştir. Oyunun temel mantığı, oluşturulan karakter ile kupalar kazanmak ve karakteri geliştirmek üzerinedir. Böylece oldukça eğleneli bir yapısı vardır.

YouTube video

Nulls Brawl Nasıl İndirilir?

Günümüzde dünya çapında milyonlarca kişi bu oyunu oynamaktadır. Bu bakımdan her geçen gün yeni oyuncuların da ilgisini çeker. Ancak oyunu henüz duyan bir kişi, neyi nasıl yapacağını bilmeyebilir. Özellikle indirme yöntemleri büyük bir soru işareti vardır.

Oyunun APK dosyası bulunmaktadır. Kullanıcıların sadece bunu bularak indirmesi yeterlidir. Ardından kurularak hemen oynanmaya başlanabilir.

Nulls Brawl Nasıl İndirilir
Nulls Brawl Nasıl İndirilir

Nulls Brawl Nasıl Kurulur?

Nulls Brawl APK uzantılı bir oyundur. Bu nedenle kuruluşu App Store ya da Google Play Store’a göre farklıdır. Eğer ne yapmanız gerektiğini merak ediyorsanız aşağıdaki işlemleri takip etmeniz yeterlidir;

  1. Oyunun APK dosyasını indirin.
  2. Telefonun ayarlar bölümüne gelin.
  3. Güvenlik bölümüne girin.
  4. Bilinmeyen kaynakları aktif hale getirin.
  5. Uygulama exesine dokunun ve çalıştırın.

Ardından tek yapmanız gereken şey beklemektir. Kısa süre içerisinde oyun yüklenecektir. Böylece telefondan hemen oynanmaya başlanabilir. Ayrıca dilerseniz emülatör de vardır. Şayet bilgisayar aracılığıyla oynamak istiyorsanız bunu indirmeniz yeterlidir.

Ardından mobil sürümü bilgisayarda fare ve klavye ile rahatça kullanabilirsiniz. Böylece Nulls Brawl oyununda karakterinizi daha iyi bir şekilde yönetebilir, daha da fazla eğlenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;  Miui Optimizasyonu Kapatma

Yoruma kapalı.