Melek Kartları Falı Nedir?

 Melek kartları falı nedir konusunu son zamanlarda çok fazla popüler olmaya başlaması nedeniyle pek çok kişi gündeme getirip sormaktadır. Pek çoğumuzun kafasına gün içerisinde bir şeyler takılabilir ya da geleceğe dair bir plan yapma aşamasında olan bir kişi iseniz bu konu ile ilgili olarak daha farklı yöntemlerle bir işaret arayabilirsiniz. Bu sebepten dolayı da melek kartları sizlere yardımcı olup geleceğinize dair işaretler vermeye yönelik bir takım kartları açmanıza olanak tanır.

 78 adet bir deste ve kitapçık olarak karşınıza çıkacak olan melek falı hem çok eğlenceli olup hem de kafanızdaki soruların cevaplanmasına yardımcı olacaktır.

Melek Kartları Falı Nedir?
Melek Kartları Falı Nedir?

 Melek Kartları Falı Nasıl Bakılır?

 Melek kartları falı nasıl bakılır? İlk önce melek kartları destesi iyice karıştırılır ve daha sonra bu kartlara yoğunlaşmak gerekir. Daha çok sol el ile kartlara dokunmak ve enerjinizi tamamen kartlara geçirmek gerekli olacaktır. Ya da bunu internet üzerinden online melek kartı falı yapmak istiyorsanız niyetinize yoğunlaşmak da aynı şekilde faydalı olacaktır. Daha sonra da yapacağınız şey melek kartları içerisinde niyetinizi sormak üzere bir takım kartlar seçmektir.

 Melek kartlarının her birinin farklı bir anlamı vardır ve seçmiş olduğunuz karta göre kitapçıktan anlamlarına bakabilirsiniz. Zaten bir süre sonra kartların anlamını ezberleyeceğiniz için rehbere bakmaya da gerek kalmaz.

 Melek Kartları Aşk

 Melek kartları aşk için özel olarak da seçilebilir. Bunun için farklı özellikteki melek kartları vardır ve Katina melek kartı veya daha farklı pek çok melek kartı türünü aşk için de açabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili olarak bir takım sorulara cevap vermesi amacıyla bu kartlardan faydalanmak mümkün olacaktır. Bunu yapmak için ilk önce niyetinize odaklanmak son derece büyük bir önem taşır. Seçmiş olduğunuz kartı elinize aldığınız yönden farklı bir yöne çevirmeden açmanız gerekiyor ve kartın yönüne göre de değişkenlik gösteren bir cevap almak söz konusu olacaktır.

İlginizi Çekebilir;  Demirdöküm Kombi Ayarı Nasıl Yapılır?

 Melek Kartları Hayır Evet

 Melek kartları hayır evet için bu kartlara cevabı net bir şekilde verilebilecek olan spesifik sorular sorulması gerekir. Genel olarak kartların ters ya da düz gelmesine bağlı olarak ya da kartların neyi sembolize ettiğine göre bir cevap alabilirsiniz.

Yoruma kapalı.