iPhone emoji kopyala

 iPhone Emoji kopyala ile ilgili olarak cihaz üzerinden yapılan bir takım ayarlamalar mevcuttur. Bunun için cep telefonunuzun ya da tabletinizin sürekli olarak güncellenmesi de son derece büyük bir önem taşıyor.

 Artık günümüzde insanlar mesajlaşma şeklini bir hayli değiştirmiş durumda mesela bir arkadaşınıza bir şey söylemek istediğiniz zaman ya da bir duygunuzu belirtmek üzere herhangi bir cümle kurmak yerine daha pratik bir şekilde emoji göndermeyi tercih edebilirsiniz. Çünkü zaten emoji duygu anlamına geliyor ve duygularınızı belli etmek üzere onları yazmak çok daha zor olabilir. Bu sebepten dolayı da direkt olarak emoji göndermeyi tercih etmek her zaman için daha kolaydır. aynı zamanda günümüzde Bu emojiler çok daha farklı anlamlara da gelebiliyor ve biriyle uzun uzun konuşmak istemiyorsanız direkt olarak emoji göndermeyi de tercih ederek hem karşınızdaki kişiyi kırmamış hem de çok fazla konuşmak zorunda kalmamış olursunuz.

iPhone emoji kopyala
iPhone emoji kopyala

 Emoji kullanarak konuşmak son derece iyi güzel ama artık farklı emojilerin de ortaya çıkması gerekiyor çünkü insanlar artık sürekli olarak aynı emojileri kullanmaktan sıkılmış olabilir. Bu sebepten dolayı da farklı modeldeki cep telefonu ya da tabletlerde daha farklı emojiler olduğunu da görebiliriz. Bu da tamamen cep telefonların ya da tabletlerin işletim sistemlerinin farklı olmasından dolayı meydana geliyor. Ancak artık günümüzde emoji olayı o kadar çok gelişti ki insanlar kendi kendilerine bile Emoji yapabiliyorlar ve bir takım avatarlar kullanarak çıkartmalar kullanılması da son derece popüler bir hale geldi ve sosyal medya üzerinden yapılan sohbetlerin bir vazgeçilmezi haline geldi.

 iPhone’larda Emoji Nasıl Yapılır?

 iPhone’larda emoji nasıl yapılır konusu ile ilgili olarak aşağıdaki adımları takip etmenizi tavsiye ederiz.

  • Mesajlar uygulaması açıldıktan sonra bir mesaj oluşturma düğmesine dokunulur
  • Emoji bölümünü açarak sağa kaydırdığınız zaman yeni emoji şeklinde bir ibare vardır
  •  Yeni emoji ibaresine dokunduktan sonra emojinin özelliklerini seçmek için seçeneklere dokunabilirsiniz
  •  Emojinin ten rengi ve saç modeli gibi seçeneklerini belirledikten sonra bit diye dokunun.
İlginizi Çekebilir;  Super VPN Premium APK

 Böylece kendi emojinizi oluşturmuş ve biz fark yaratmış olursunuz.

Yoruma kapalı.