İnternet Kazandıran Uygulamalar

Günümüzde internet kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. İnternet üzerinden giriş yapılabilen pek çok site ve uygulamayı kullanan kullanıcılar her an internete erişim sağlamak istemektedir. Bu nedenle de kişiler abonesi oldukları operatör şirketlerinin çeşitli kampanya ve hediyelerini takip etmektedir.

YouTube video

Genel olarak neredeyse her operatör firması kullanıcılara çeşitli zamanlarda hediye internet vermektedir. Özellikle bu operatörlerin mobil versiyonlarında bulunan bedava internet uygulaması sayesinde kişiler ücret ödemeden cep interneti sahibi olabilmektedir.

İnternet kazandıran uygulamalar kullanılarak kazanılan cep internetleri genellikle 24 saat süre ile sınırlı olmaktadır. Ancak 1 hafta ya da 1 ay gibi sürelerle devam eden bedava internet kazanımları da mevcuttur.

Kullanıcılar kazandıkları cep interneti için hiçbir ücret ödemezler. Kullanıcılara verilen internetin hangi site ve uygulamalarda geçerli olduğu ise operatöre göre farklılık göstermektedir.

İnternet Kazandıran Uygulamalar
İnternet Kazandıran Uygulamalar

Bazı operatörler kullanıcılarına verdikleri hediye internet ile kişilerin herhangi bir internet sitesine giriş yapabilmelerine imkan verirken bazı hediye internet uygulamalarında ise yalnızca İnstagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya uygulamalarına erişim sağlanmaktadır.

Soruyu Bil 4 GB İnternet Kazan

Bedava internet veren uygulamalar her operatörün kendi tarifelerine göre değişim göstermektedir. Bazı operatörler kullanıcılarına yüksek miktarda cep interneti hediye ederken bazıları daha küçük miktarda interneti bedava olarak vermektedir.

Kullanıcılarına bedava internet sağlayan operatörler arasında Vodafone da yer almaktadır. Soruyu bil 4 gb internet kazan uygulaması ile Vodafone, kişilere 4 gb kadar bir internet hediyesi vermektedir.

Vodafone internet kazandıran uygulamalar arasında Vodafone internet avcıları uygulaması da yer almaktadır. Bu uygulama hem Android hem de IOS işletim sistemine sahip olan telefonlara yüklenebilmektedir.

Kişiler, kolaylıkla telefonlarına yükleyebilecekleri bu uygulama ile hem oyun oynayabilmekte hem de oyunlarda verilen görevleri yerine getirmeleri durumunda bedava internet kazanmaktadır.

İlginizi Çekebilir;  Opera Gizlilik Modu

Vodafone’un abonelerine sağladığı bedava internet uygulamalarından biri de Vodafone Yanımda uygulamasının içerisinde yer alan Çark Çevirme bölümüdür. Kullanıcıların bu çarkı her gün yalnızca bir kez çevirme hakları bulunmaktadır. Çark içinde hediye internet olabildiği gibi kullanıcıların hediye olarak dakika ya da SMS kazanma şansları da bulunmaktadır.

Yoruma kapalı.