Fizy Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Fizy bilindiği üzere cep telefonu üzerinden müzik dinlenmesine imkan sağlayan Turkcell’in bir platformudur. Fizy üyelik oluşturularak başlatılan abonelikle istediğiniz müziği dinleyebiliyorsunuz. Ancak dinleyeceğiniz müzikler içinde aylık olarak belli miktarda ödeme yapmanız gerekiyor. Kullanıcılar dinleyecekleri müzikleri seçebilmek adına Fizy üyelik işlemini gerçekleştiriyorlar, ancak zaman içerisinde sıkıldıklarında ya da kullanmak istemediklerinde fizy üyelik iptali yapmak isteyebiliyorlar. Biz bu makalemizde sevilen bu müzik dinleme platformundan nasıl üyelik iptali gerçekleştirilebileceğini anlatalım istedik. Aşağıda fizy üyelik iptali nasıl yapılır? Detaylı olarak anlatılmıştır.

Fizy Premium Üyelik İptali

Fizy kullanıcılarına imkan sağlarken bunu farklı şekillerde sunabiliyor. Örneğin müzik yayınında reklam istemiyorsanız bu durumda Fizy Premium paketini seçmeniz gerekiyor. Dolayısıyla müzik dinlediğiniz anda yarıda bölünmemiş olur. Bunun dışında size özel istekler ve radyo önerileri de bulunuyor. Peki fizy üyelik iptali yapmak istediğinizde bunu nasıl gerçekleştirebiliyorsunuz.  

İlk olarak iptal ettirmek istediğiniz paketi bilmeniz gerekiyor. Eğer hangi fizy paketini kullandığını bilmiyorsanız öğrenmelisiniz. Çünkü iptal işlemini yaparken göndereceğiniz sms numarası paketi yakından ilgilendiriyor. Paketiniz hakkında bilgi aldıktan sonra aşağıdan sizinki hangi paketi içeriyorsa onu seçerek mesaj göndermek olacaktır.

Fizy Üyelik İptali Nasıl Yapılır?
Fizy Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Fizy Premium Üyelik için: IPTAL FIZYPREMIUM

Yıllık Fizy Premium Üyeliği için: IPTAL YILLIKFIZYPREMIUM veya IPTAL PREMIUMFIZYYILLIK

Instagram 5GB + Fizy Premium Üyeliği için: IPTAL FIZY INSTAGRAM

Fizy Premium Ek Üyeliği için: IPTAL FIZY EK

Yıllık Fizy Müzik Üyeliği için: IPTAL YILLIKMUZIK

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz SMS mesajından hangisi size uyuyorsa onu yazarak 2200 adresine kısa mesaj olarak göndermenizdir. Gördüğünüz gibi yapacağınız işlem oldukça basit. Tek bir SMS mesajıyla üyeliğinizi hemen sonlandırmış oluyorsunuz. Eğer ki üyeliğinizi uygulama üzerinden yapmışsanız o zaman yine uygulama üzerinden aboneliğinizi doğrudan iptal ettirebiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir: WordPress Nedir? 

Fizy Üyelik Ücreti Ne Kadar?

Aşağıda fizy üyelik ücretlerinin ne kadar olduğu belirtilmiştir. Fiyatlar 2022 yılını kapsamış olduğundan dolayı 2023 yılında farklılık gösterebilir. Yeni fiyatlar eklendiğinde buradan sizinle paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz bu nedenle bizi takip edebilirsiniz.

  • Fizy Premium Üyeliği aylık paket 13.99
  • Kampanyalı Fizy Premium üyeliği ilk ay 0,99 TL sonraki aylarda ise 13,99 TL
  • 1 Yıllık Fizy Premium Üyelik 139,99 TL
  • Fizy Star Üyeliği yıllık kontratlı olarak 8,99 TL
İlginizi Çekebilir;  Iphone Pin Kodu Kaldırma

Güncel fiyatları öğrenmek isterseniz turkcell.com.tr/servisler/fizy#ucretlendirme adresini kopyalayarak arama motoruna yapıştırabilirsiniz.

Yoruma kapalı.