Clash Of Clans 4 Seviye Köy Düzeni

Clash of Clans 4 seviye köy düzeni nasıl kurulabilir? Bu oyun, ilk çıktığında bu yana birçok insan tarafından popüler şekilde oynanmaya başlanmıştır. Her ne kadar yeni olmasa da aktif oyuncuları sebebiyle yeni kişileri çekmeye devam etmektedir.

YouTube video

Eğer yeni başlamışsanız, doğru bir düzen kurmamanız sebebiyle saldırılardan daha fazla kaynak kaybetmeniz muhtemeldir. Bu da daha yavaş bir şekilde gelişmenize neden olur. Eğer bunu önlemek istiyorsanız, bazı noktalara dikkat etmeniz tavsiye edilir. Böylece oyun daha zevkli şekilde oynanabilir.

Savunma Binaları

Clash of Clans 4 seviye köy düzeni oluşturuyorsanız, ilk olarak savunma binalarına özen gösterilmesi gerekir. Eğer doğru konumlandırırsanız, düşmanlara karşı daha başarılı olabilir, kaynaklarınızı koruyabilirsiniz.

İlk sıralara zayıf olanları yerleştirirseniz, içlere doğru daha güçlü binalar elde edebilirsiniz. Böylece düşmanınızın daha fazla zorlanmasını sağlayabilirsiniz. Havan toplarını arkalara koyarak, daha fazla hasar verebilirsiniz.

Clash Of Clans 4 Seviye Köy Düzeni
Clash Of Clans 4 Seviye Köy Düzeni

Depolar

Düşmanlar saldırırken her zaman daha fazla altın ve iksir toplamak ister. Dolayısıyla depolarınızın nerede olduğu da önemlidir. Clash of Clans 4 seviye köy düzeni yaparken, önerilen en orta noktaya yerleştirmenizdir.

Burasının çevresine diğer binaları ve savunmaları yerleştirirseniz, ulaşılması daha güç bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca sur çekip güçlendirerek, ulaşmalarının daha zor olmasını sağlayabilirsiniz.

İnşaat Binaları

Eğer inşaatçı binalarını haritanın uzak noktalarına koyarsanız, düşmanın bazı birliklerinin buraya otomatik olarak yönelmesini sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;  Pubg Yeni Sezon Ne Zaman?

Yoruma kapalı.