Akıllı Bileklik Nasıl Ayarlanır?

 Akıllı bileklik nasıl ayarlanır soruları ile teknolojinin gelişmesi ile birlikte çok fazla karşı karşıya kalmaktayız. Bunu akıllı bileklik denmesinin sebebi bunun sadece bir saatten ibaret olmaması ve çok fazla şeyi bir arada yapması olabilir. Şu an günümüzde akıllı bileklikler sayesinde cep telefonlarını sürekli olarak yanımızda gezdirmekten de kurtulmuş durumdayız. Neden diye soracak olursanız çünkü cep telefonunuza gelen tüm bildirimleri ve aramaları da akıllı bileklik sayesinde görebiliyorsunuz.

Akıllı Bileklik Nasıl Ayarlanır?
Akıllı Bileklik Nasıl Ayarlanır?

 Akıllı bileklikler için bütün bu özellikleri aktifleştirmek üzere bir takım ayarlar yapılması gerekli olacaktır. Bu ayarları ise son derece basit bir şekilde yapabilirsiniz. İlk başta cep telefonunuzla bir araya getirip tanımlama yapmanız gerekir ve daha sonra üzerinde istediğiniz ayarlamaları da değiştirebilirsiniz.

 Akıllı Bileklik Telefona Nasıl Ayarlanır?

 Akıllı bileklik telefona nasıl ayarlanır konusu ile ilgili olarak ilk başta telefonunuzun Bluetooth özelliğini açmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Akıllı telefonunuzdaki Bluetooth’u açarak aynı şekilde akıllı bileklikteki Bluetooth sistemini de açıp ikisini senkronize bir şekilde çalışması için aktif hale getirmeniz yeterli olacaktır. Ancak bu noktada iki cihazın birbirini tanıması gerekir ve bağlantı kurdukları zaman ekranda bir görüntü yer alır. Bu görüntüde bluetooth olarak cep telefonunuzu tanıdığını gösterecek olan göstergede cep telefonunuzun marka ve modeli görülecektir. Buradan akıllı bilekliğin telefonunuzu tanıdığını anlayabilirsiniz.

 Akıllı telefon ile akıllı bilekliğin göstergelerinin tam olarak dolana kadar beklenmesi gerekiyor bu eşleşme tamamlanmadan herhangi bir şekilde akıllı telefonunuzun Bluetooth özelliğini kesinlikle kapatmayın. Ya da cep telefonunuzu normal bir şekilde kullanmaya da devam etmemeye dikkat edin. Eşleşme tamamlandıktan sonra çubuğun tamamının dolmuş olduğunu göreceksiniz. Daha sonra bunun için güç tuşuna basmanız gerekiyor.

İlginizi Çekebilir;  WhatsApp Kamera Ayarları Nasıl Yapılır?

 Akıllı Bileklik Ne İşe Yarar?

 Akıllı bileklik ne işe yarar konusu ile ilgili olarak günümüzde pek çok şeyden söz etmek mümkün olacaktır. Dijital bileklik adıyla da anılan bu cihazlar artık bir telefonun yapmakta olduğu her şeyi yapabilir ve cep telefonunuz çaldığı zaman direkt olarak size bildirim düşer. Bu cihaz sayesinde cep telefonunuza gelen bildirimleri görebilir ya da aramalara cevap verebilirsiniz. Sürekli olarak sağlık takibinizi yaparak kalp atışlarınızı da burada görebilirsiniz. Ayrıca bir adım ölçer olduğu için de günde kaç adım attığınızı da buradan takip etme şansı bulabilirsiniz

Yoruma kapalı.